O NEO REMONT


Oferujemy pełen zakres usług związanych z remontem, przebudową, rozbudową, modernizacją, wykończeniem.
Nasze usługi świadczymy przede wszystkim we Wrocławiu i okolicy.

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

WSZYSTKIE NASZE USŁUGI OBEJUJĄ

GWARANCJA
POWYKONAWCZA
PEWNA FIRMA
POLISA W ERGO HESTIA S.A – 2.000.000,00 ZŁ
100% SATYSFAKCJI

O NEO REMONT

Wiele lat lat doświadczenia w branży remontowej. Ceniony doświadczony zespół dla którego żaden projekt nie stanowi problemu. Stawiamy na precyzję jakość i staranność. Przez lata udało nam się wypracować cenne kontakty, które sprawnie bez opóźnień pozwalają nam pracować przy projekcie. Każdy projekt to nowe uśmiechy i to nas cieszy.

Neoremont Od koncepcji do realizacji
Neoremont Od koncepcji do realizacji

CO ROBIMY?

Od koncepcji do realizacji

Jesteśmy jedną kompleksową firmą dla Twoich potrzeb. Od drobnych remontów po kompleksowe wykończenia czy koncepcyjne przebudowy. Zajmiemy się wszystkim – uzyskaniem niezbędnych pozwoleń, dla nas i naszych ekip nie ma rzeczy niemożliwych. Szukasz sprawdzonego i rzetelnego wykonawcy, który zajmie się remontem kuchni, łazienki czy mieszkania. Potrzebujesz ekipy aby wykończyć stan deweloperski domu czy apartamentu, a może chcesz zmienić swój lokal usługowy? Nie zastanawiaj się napisz do nas i zacznijmy działać.

  • Remont łazienki
  • Remont kuchni
  • Remont mieszkania
  • Wykończenie stanu deweloperskiego
  • Malowanie i remonty mieszkań
  • Wykończenie wnętrz mieszkań pod klucz
  • Wykończenie wnętrz domów pod klucz
  • Remonty i wykańczanie lokali użytkowych

BEZPŁATNA KONSULTACJA TWOJEGO PROJEKTU

Pozwól nam przyjechać do Ciebie. Nasz ekspert spotka się z Tobą aby omówić i zarekomendować najlepsze rozwiązania dla Twojego projektu, pomoże w doborze odpowiednich materiałów do wymaganego standardu. Razem stworzymy budżet dla projektu. Konsultacja jest możliwością na omówienie wizji klienta i otrzymania od nas rekomendacji do jego realizacji, Ogromna ilość klientów i różnych projektów oraz wiedza jaką zdobywamy za każdym razem podczas realizacji pozwala nam na sprawne i szybkie działania. Wiemy już czego unikać. Niezależnie czy wybierzesz nas czy inną firmę będziesz miał jasny obraz swojego projektu. Oczywiście mamy nadzieję, że wybierzesz nas.

PARTNERZY:

logo-belpol-dla Noeremontpl
Wiele lat doświadczenia na rynku remontowo-budowlanym

Wiele lat doskonalenia naszej wiedzy. Wykształciliśmy podejście, które pozwala nam się z powodzeniem zmierzyć z każdym projektem czy pomysłem podczas remontu czy wykończenia.

50+ ukończonych projektów
klientów w ciągu roku

Podczas procesu konsultacji staramy się dopasować budżet do maksymalnej jakości. Wieloletnia praca pozwala nam korzystać z wypracowanych rabatów dostawców materiału przez co możemy pozwolić sobie na więcej bez utraty jakości.

Top 10 firm wykończeniowych we Wrocławiu i okolicy.

Nasz zespół składa się z najlepszych specjalistów. Dodatkowo posiadamy obsługę prawną przez co uzyskiwanie pozwoleń idzie znacznie szybciej niż zwykle. Dzięki temu kończymy projekty szybciej niż ktokolwiek inny.

Nie ma firmy remontowej z Wrocławia, która zbliży się do poziomu naszej jakości usług, zarządzania projektem, rozwiązywania problemów i gwarancji.

Wybierając NEO REMONT zatrudniasz doświadczonego i fachowego wykonawcę.

Neoremont.pl -Misja

NASZA MISJA

Absolutnie najlepsze doświadczenie dla klienta podczas remontu czy wykończenia. Używamy najlepszych materiałów i produktów, wykonujemy najlepszą pracę. Posiadamy jedną z najlepszych gwarancji w branży. Remonty są koszmarem – naszą misją jest uczynić remont ekscytującą podróżą.

Remont łazienki

Niezależnie czy masz dużą czy małą łazienkę jej remont to dla nas prosta sprawa. Na bieżącą śledzimy trendy współpracujemy z najlepszymi projektantami. Gwarantujemy wspaniały remont we Wrocławiu.

Kompleksowe remonty

Od projektu remonty domu, mieszkania czy lokalu użytkowego do pełnej realizacji, zajmiemy się wszystkim. W trakcie trwania remontu Państwo otrzymują – spokój. Ekipa wykwalifikowanych pracowników zadba o to.

Remont kuchni

Nie ma dla nas znaczenia jak bardzo skomplikowany jest Twój projekt, Twoje marzenie, nasi projektanci wnętrz prowadzą Cię na każdym kroku. Z nami remont to udana podróż.

Napisz. Nasz ekspert spotka się z Tobą abyśmy mogli spełnić Twoje marzenie o przepięknej przestrzeni.