BEZPŁATNA WYCENA-NASZ PROCES


Tworzymy niesamowite projekty. Remonty i wykończenia we Wrocławiu.

Chcę otrzymać wycenę

01

DARMOWA WYCENA
TUTAJ ZACZYNA SIE TWOJA PODRÓŻ

Spotkaj się z projektantem naszej firmy remontowej bez zobowiązań i żadnych dodatkowych opłat. Możemy je zorganizować w naszym biurze lub przyjechać bezpośrednio do domu. Darmowa konsultacja ma na celu omówienie Twojej wizji i otrzymanie od nas rekomendacji czy wskazówek popartych przy wcześniejszych realizacjach. Wspólnie opracujemy plan działania. Nasz zespół przygotuje wycenę dostosowaną do standardu wykończenia uwzględniając nasze dobre relacje z innymi producentami materiałów. Dodatkowo bez żadnych kosztów doradzimy wspomożemy pomysłem. Wszystko po to aby jak najdokładniej oszacować budżet i czas pracy.

02

NASZA PROPOZYCJA / WYCENA

Po spotkaniu wrócimy do Ciebie aby przedstawić kosztorys, czas pracy oraz podpowiedzieć rozwiązanie jakie zostały skonsultowane z naszym zespołem projektowym mają na uwadze nasze bezpłatne spotkanie. Tutaj omawiamy etapy szczegółowo. Nanosimy odpowiednie poprawki i jeśli jest to potrzebne ponownie przeliczamy koszty. Tutaj poznasz szacunkowy czas ile nam to zajmie. Dziękujemy za zaufanie i chęć podjęcia współpracy. Podpisujemy wcześniej wspólnie przygotowaną umowę.

03

ZAMAWIANIE MATERIAŁÓW ORAZ UZYSKIWANIE NIEZBĘDNYCH POZWOLEŃ

Zanim sfinalizujemy zamówienie materiałów upewnimy się, że wszystkie elementy zostały przez Ciebie zatwierdzone oraz są w pełni kompatybilne z projektem. Zajmujemy się monitorowaniem dostawy wszystkich materiałów od producenta. W razie otrzymania uszkodzonych rzeczy zajmujemy się wymianą bez dodatkowych kosztów. Zajmiemy się niezbędnymi pozwoleniami tak aby wszystko było legalne. Zajmujemy się formalnościami, nie musisz się tym stresować.

04

PRACA, PRACA, PRACA

Od samego początku prac informujemy na bieżąco Ciebie o aktualnym stanie i tempie prac. Otrzymasz od nas informację o harmonogramie czasowym dla prac. Jesteśmy w stałym kontakcie przez cały okres trwania projektu. Informujemy o wszystkim i słuchamy uwag. Jako firma remontowa na bieżąco doglądamy czy praca idzie zgodnie z harmonogramem.

05

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU

Neoremont.pl-ok

Na koniec przed podpisaniem dokumentów końcowych spotkamy się na miejscu i razem sprawdzimy czy wszystko jest w jak najlepszym porządku. Udzielamy gwarancji oraz informujemy gdzie należy zwracać do nas ewentualne uwagi w okresie gwarancyjnym.

UMÓW SIĘ NA DARMOWĄ WYCENĘ JUŻ DZIŚ!